ONLINE

Niezawodne transmisje online to współczesny standard. Spraw, by w Twoim wydarzeniu wzięli udział wszyscy zainteresowani, bez przeszkód, niezależnie od okoliczności i miejsca pobytu. 

Prowadzimy transmisje na żywo przy użyciu popularnych platform społecznościowych (YouTube, Facebook, Instagram, TikTok) oraz z wykorzystaniem własnej platformy streamingowej. Oferujemy również emisje w systemie Pay Per View (PPV) na platformie https://www.play.ctrlstudio.pl/.

Chcesz zaangażować swoich odbiorców i zbudować z nimi relację? Udostępnij możliwość komunikacji podczas streamingu w postaci chatu lub połącz się z uczestnikami wydarzenia za pomocą kamer. Dodaj element grywalizacji i spraw, aby Twoi odbiorcy poczuli się częścią wydarzenia. 

TRANSMISJE ONLINE
Transmitujemy wydarzenia na żywo przy użyciu popularnych platform społecznościowych (YouTube, Facebook, Instagram, TikTok) oraz z wykorzystaniem własnej platformy streamingowej. Oferujemy emisje w systemie Pay Per View (PPV) na platformie https://www.play.ctrlstudio.pl/.